Kandydaci

Tomasz Skowron

Mam 30 lat. Urodziłem się i mieszkam w Warszawie.Od ponad 6 lat jestem beneficjentem Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Moje zainteresowania, to przede wszystkim technika, informatyka a także sport, piłka nożna i muzyka polska. Jestem osobą uczciwą, rzetelną, dokładną . W pracy zawsze staram się odpowiadać oczekiwaniom zwierzchników. Chciałbym pracować w restauracji jako pracownik serwisu sprzątającego, pomoc w kuchni lub w hotelu.

Patryk Myszyńskimam

Mam 36 lat i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od września 2014 jestem związany z Ośrodkiem Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością PARTNERZY. W tym samym roku brałem udział w kursie zawodowym organizowanym przez Zakład Doskonalenia Zawodowego o profilu: pomoc kuchenna. Moje zainteresowania to przede wszystkim sport, a w szczególności piłka nożna. Jestem namiętnym graczem i telewizyjnym kibicem. Moje mocne strony to przede wszystkim odpowiedzialność i uczciwość. Kiedy wykonuję polecenia zawsze staram się być dokładny i precyzyjny. Kiedy myślę o swojej pracy w przyszłości, widzę siebie jako pracownika porządkowego, ale jestem w stanie podjąć dowolną pracę, która tylko przyniesie mi satysfakcję i pozwoli rozwijać się zawodowo.

Monika Zawadzka

Jestem osobą pracowitą, kulturalną i uczciwą. Zawsze jestem miła, uczynna i chętna do pomocy. Ukończyłam szkołę zawodową o kierunku pracownik pomocniczy obsługi hotelowej. Moje zainteresowania to fotografia, słuchanie muzyki, a także rysowanie. Moją mocną stroną jest pracowitość i dokładność. Chciałabym pracować przy sprzątaniu lub jako pomoc kuchenna . Obecnie uczestniczę w różnych zajęciach w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi w Ośrodku Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością PARTNERZY.

Michał Nowicki

Mam 22 lata. Od ponad dwóch lat jestem beneficjentem Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Zawsze staram się być punktualny i obowiązkowy. Bardzo lubię czytać książki, interesuję się roślinami ozdobnymi i akwarystyką. Bardzo chciałbym znaleźć pracę związaną z ogrodnictwem lub konserwacją zieleni.

Katarzyna Paszkowska

Mam 31 lat. Moim głównym zainteresowaniem są konie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w kuchni, które zdobyłam pracując w firmie Sodexo. Do moich obowiązków należała obsługa maszyny zmywającej oraz dbanie o czystość ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń socjalnych. Chciałabym kontynuować prace w kuchni jako pomocnik lub pracownik porządkowy. Na co dzień jestem mamą półtorarocznego Jasia.

Dorota Sobiech

Mam 24 lata. Jestem uczestniczką Ośrodka Wsparcia dla Osób z niepełnosprawnością PARTNERZY. Ukończyłam zasadniczą szkołę zawodową w Warszawie. Mam dużo zainteresowań, a w szczególności interesuję się gotowaniem. Lubię też słuchać muzyki i tańczyć. Na co dzień opiekuję się rybkami akwariowymi i pomagam moim rodzicom w domowych obowiązkach. Chciałabym podjąć pracę związaną z moimi zainteresowaniami jednak praca w gastronomii lub jako pracownik pomocniczy obsługi hotelowej również mi pasuje. Jestem osobą miłą i koleżeńską.

Bartosz Terendij

Mam 22lata. W Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi jestem od prawie roku. Czuję się tu bardzo dobrze, mam tu wieluprzyjaciół i znajomych. Najlepiej odnajduję się podczas zajęć w pracowni komputerowej. Moje główne zainteresowania to: gry komputerowe, kino oraz sporty (piłka nożna i sporty walki np. KSW). Chciałbym pracować w kawiarni lub restauracji. Jestem osobą energiczną i solidną. W pracy zawsze staram się być dokładny. Mój wymarzony zawód to informatyk.

Bartek Mazur

Mam 44 lata. Pochodzę z Kielc, ale od wielu lat mieszkam w Warszawie.Od ponad 10 lat jestem beneficjentem Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Moje zainteresowania, to przede wszystkim rysunek i malarstwo, a także sport, piłka nożna i długie spacery. Jestem osobą odpowiedzialną i uczciwą, w pracy zawsze staram się być dokładny. Chciałbym pracować w restauracji jako pracownik serwisu sprzątającego, pomoc w kuchni lub przy wykładaniu towaru.

Aleksandra Jaśtak

Jestem uczestniczka Ośrodka Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością PARTNERZY. Przez ostatnie 2 lata pracowałam w kawiarni Starbuck’s, gdzie dałam się poznać jako dobry i odpowiedzialny pracownik. Jestem dyspozycyjna, potrafię odnaleźć się dużej grupie i zawsze można na mnie liczyć. Chętnie podjęłabym zatrudnienie w kawiarni lub restauracji np. jako pracownik lobby.

Iga Jendrych

Witam serdecznie. Z wykształcenia jestem psychologiem ze specjalizacjami psychoterapia i terapia seksualna oraz psychologia mediów. Moją największą pasją są ludzie. Uwielbiam z nimi rozmawiać i poznawać ich. Z racji orzeczonej niepełnosprawności ruchowej w stopniu znacznym i wynikających z niej ograniczeń w zakresie mobilności poszukuję pracy zdalnej. Idealnie byłoby, gdyby w jakikolwiek sposób była ona powiązana z psychologią. Mam doświadczenie w zdalnej obsłudze klientów gabinetu psychoterapeutycznego i pracach administracyjnych związanych z funkcjonowaniem takiego gabinetu przy wykorzystaniu różnych narzędzi internetowych. Zależy mi na tym, żeby była to praca zdalna z pomysłem i nie różniła się niczym od pracy „na miejscu” poza miejscem jej wykonywania. Chodzi o to, żebym pomimo pracy w domu czuła się pełnowartościowym pracownikiem i członkiem zespołu, w którym będę pracowała. Krótko mówiąc, jeśli podzielasz moją wizję pracy zdalnej i potrzebujesz sumiennego, odpowiedzialnego i zaangażowanego pracownika w takiej właśnie formie skontaktuj się z nami, a ja dołożę wszelkich starań, aby nasza współpraca była udana i owocna dla obu stron. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. Iga Jendrych

Artur Hantzschel

Nazywam się Artur Hantzschel i mam 32 lata. Aktualnie pracuję w restauracji Burger King i głównie zajmuje się sprzątaniem, czasami pracuję jako pracownik kuchni. Myślę o zmianie pracy, ponieważ chciałabym się rozwijać. Nie boję się wyzwań. Moimi mocnymi cechami są ambicja, punktualność oraz komunikatywność. W pracy cenię sobie zespół, bo ludzie są najważniejsi. Chciałbym pracować w grupie, albo przy obsłudze klienta np. w kawiarni. Komunikuję się w języku angielskim (może gramatyka kuleje, ale ludzie mnie rozumieją), co może być zaletą w takim zawodzie. Rozważyłbym także prace magazynowe.

Michał Pęszyński

Nazywam się Michał Pęszyński, mam 33 lata i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od 2006 jestem związany ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi. W latach 2008-2010 brałem udział w kursach zawodowych z zakresu obsługi biurowej, a także opieki i pielęgnacji. Moje zainteresowania przede wszystkim sport, muzyka, taniec, a także teatr i kino. Do moich mocnych stron należy samodzielność i dyscyplina pracy. Jestem towarzyski i chętnie pomagam innym. Najlepiej czuję się w pracach porządkowych, a także w przy prostych pracach biurowych. Jeśli chodzi o moje słabsze strony, to na pewno kulinaria i gotowanie, a także czynności wymagające liczenia. Jestem gotów podjąć pracę na pół etatu. Chętnie widziałabym siebie na stanowisku pomocniczym przy pracach porządkowych lub biurowych.

Tomasz Gańko

Magister Politologii - Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Doradztwo Zawodowe. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy jako wolontariusz w Polsce i zagranicą. W Galerii „Apteka Sztuki” pracuje od 3 lat. Teraz chętnie podejmie zatrudnienie na otwartym rynku pracy, najchętniej w branży HR, szkolenia, rekrutacja. Jest jednak otwarty na inne propozycje.

Łukasz Wojciechowski

Jestem osobą pracowitą, dokładną i solidną. Tego, czego podejmuję się w życiu, to staram się zawsze realizować z pełnym zaangażowaniem. Moją zaletą jest również dobra organizacja pracy. Ukończyłem szkołę z czerwonym paskiem. Mój wyuczony zawód to pomocnik obsługi hotelowej. Uzyskałem wysokie wyniki z egzaminów zawodowych. Zawsze staram się być uczciwy w stosunku do innych ludzi. Chciałbym pracować w hotelu, lub np. jako: szatniarz, bileter w kinie, lub teatrze, pomoc w hotelu, portier, pomoc biurowa.

Michał Łoszewski

Nazywam się Michał Łoszewski. Ukończyłem Szkołę Zawodową o specjalności: introligator. Chciałbym podjąć pracę jako pakowacz. Do tej pory nie pracowałem ze względu na epilepsję, na którą choruję. Chciałbym jako wolontariusz wspierać osoby z niepełnosprawnością. Interesuję się robieniem zdjęć, a także piszę wiersze. Lubię kontakt z ludźmi.

Patryk Myszyński

Nazywam się Patryk Myszyński, mam 36 lat i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od września 2014 jestem związany z Ośrodkiem Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY. W tym samym roku brałem udział w kursie zawodowym organizowanym przez Zakład Doskonalenia Zawodowego o profilu: pomoc kuchenna. Moje zainteresowania to przede wszystkim sport, a w szczególności piłka nożna. Jestem namiętnym graczem i telewizyjnym kibicem. Moje mocne strony to przede wszystkim odpowiedzialność i uczciwość. Kiedy wykonuję polecenia zawsze staram się być dokładny i precyzyjny. Kiedy myślę o swojej pracy w przyszłości, widzę siebie jako pracownika porządkowego, ale jestem w stanie podjąć dowolną pracę, która tylko przyniesie mi satysfakcję i pozwoli rozwijać się zawodowo.

Anna Kowalska

Nazywam się Anna Kowalska. Jestem uczestniczką ośrodka Stowarzyszenia na Woli. Ukończyłam Zasadniczą Szkołę Zawodową w Pruszkowie. Mam wiele zainteresowań, a w szczególności interesuję się modą i kosmetologią. Na co dzień opiekuję sie kotami i pomagam rodzicom w domowych obowiązkach. Chętnie podjęłabym pracę związaną z zainteresowaniami, jednak praca w charakterze porządkowym lub w gastronomii również mi odpowiada. Jestem osobą kontaktową i wesołą.

Iwona Stolarczyk

Mam na imię Iwona. Mam 31 lat. W okresie lat szkolnych przebywałam w internacie prowadzonym przez siostry zakonne, gdzie nauczyłam się dbałości o porządek i estetykę, dokładności, obowiązkowości i życzliwości wobec innych. Jestem bezkonfliktowa, ugodowa, potrafię pracować w grupie. Odpowiedzialnie podchodzę do powierzanych mi zadań. Cenię sobie spokój, lubię długie spacery i kontakt z przyrodą. Jestem osobą cierpliwą i wytrwałą. Z przyjemnością wykonuję rozmaite prace plastyczne. Mimo różnych trudności, staram się nigdy nie poddawać w dążeniu do celu. Moje doświadczenie zawodowe to praca na stanowisku obsługowo–porządkowym. Myślę, że byłabym usatysfakcjonowana pracą w podobnych charakterze. Dobrze poradziłabym sobie także jako pomoc kuchenna.

Jakub Gronek

Do moich zainteresowań należą: muzyka (jazz, rock i blues), sport: ergometry. Do „Stowarzyszenia Otwarte Drzwi” uczęszczam od 2011 r. Do moich ulubionych pracowni należy: pracownia komputerowa, ponieważ dużo pracuję na komputerze. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, np. do Powsina i chodzę na basen. Miałem okazję być na praktykach ogrodniczych. Do moich obowiązków należało: grabienie liści, pielęgnowanie i układanie roślin, segregowanie donic. Bardzo podobało mi się na tych praktykach, dlatego też chciałbym pracować w branży ogrodniczej, lub przy innych pracach porządkowych.

Justyna Pupik

Od 4 lat jestem uczestniczką Stowarzyszenia Otwarte Drzwi. Biorę aktywny udział w różnego typu zajęciach, a do moich ulubionych należą: fotograficzne, literackie oraz pantomima. Od 3 lat rozwijam swoje umiejętności w "Grupie Liderów", która zajmuje się pomocą i poprawą jakości życia seniorów, czy innych osób potrzebujących. Do naszych zadań należy też organizowanie zajęć dodatkowych dla uczestników ośrodka. Moją pasją są: taniec i fotografia. W wolnym czasie lubię czytać książki psychologiczne, medyczne oraz felietony. Niedawno ukończyłam kurs baristy, który bardzo mi się podobał. Chętnie podejmę pracę w kawiarni.

Wojciech Żulewski

Nazywam się Wojtek Żulewski. Mam 51 lat. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe to praca na stanowisku tokarz (zawód wyuczony), oraz jako monter podzespołów elektronicznych. Jest to praca wymagająca dużej precyzji i cierpliwości. Posiadam również doświadczenie w zaopatrzeniu, jako kierowca zaopatrzeniowiec zdobyłem umiejętność współpracy w zespole, obowiązkowości, sumienności oraz radzenia sobie ze stresem. Jestem osobą spokojną i opanowaną, empatyczną. Potrafię przystosować się do nowych okoliczności. Interesuję się ekologią, zrównoważonym rozwojem, propaguję styl życia w zgodzie z naturą. Szukam pracy, w której mógłbym rozwijać moje zainteresowania i pasje. Najbardziej odpowiadałaby mi praca związana z uprawą roślin, lekkie prace ogrodnicze.

Anna Różańska

Nazywam się Ania Różańska i mam 27 lat. Najbardziej interesuje mnie informatyka, technika budowy smartfonów i wszelka elektronika. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy, słuchać muzyki. Najwięcej zadowolenia przynoszą mi wycieczki, bardzo lubię podróżować. Lubię zwierzęta, zwłaszcza psy i koty. Chciałabym podjąć zatrudnienie, szczególnie interesuje mnie praca biurowa, administracyjno-biurowa. Nie ukrywam, że chciałabym pracować przy komputerze.

Bartosz Myszkowski

Nazywam się Bartosz Myszkowski. Mam 23 lata i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od czerwca 2012 jestem związany z Ośrodkiem Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY. Pomiędzy 2012 i 2014 brałem udział w szkoleniu z zakresu kluczowych umiejętności społeczno-zawodowych. Ukończyłem również kurs na stanowisku pomocy biurowej i kurs profesjonalnego utrzymania czystości organizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie. Moje zainteresowania to głównie wycieczki i podróże, poza tym lubię grać w piłkę i chodzić do kina. W wolnym czasie lubię też posiedzieć przed komputerem. Moje mocne strony to przede wszystkim obowiązkowość, punktualność, pracowitość i wysoka kultura osobista. Zdecydowanie najsłabiej czuję się w pracach porządkowych i mogę śmiało powiedzieć, że sprzątanie nie należy do moich mocnych stron. Na ten moment jestem zdecydowany podjąć pracę na pół etatu. Chętnie widziałbym się na stanowisku pomocnika biurowego, przy archiwizacji danych lub przy pracach introligatorskich.

Alicja Myjkowska

Do Stowarzyszenia Otwarte Drzwi uczęszczam od roku. Poznaję różnego typu pracownie, np.: ceramiczną, kulinarną, czy artystyczną. Wolny czas spędzam z psem nad wodą, lub słucham muzyki, np. hip-hopu. Do moich zainteresowań należą: podróże i pływanie. Bardzo lubię też jazdę konno. Interesuję się filmem: muzycznym, horrem. Dotychczas miałam okazję pracować w sklepie przy wykładaniu towaru i w restauracji typu fast food na stanowisku porządkowym. Zdobyte doświadczenie zawodowe chciałabym wykorzystać w przyszłości. Szukam pracy w gastronomii, lub jako pomoc nauczyciela w placówce oświatowej.

Łukasz Sznajder

Nazywam się Łukasz Sznajder i mam 33 lata. Interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną. W wolnych chwilach chodzę na spacery i koncerty z moją dziewczyną. Jestem bardzo bystry i na bieżąco rejestruję wydarzenia, jakie dzieją się w naszym mieście. Jestem opiekuńczy i odpowiedzialny. Odwożę codziennie mamę do pracy i opiekuję się babcią, z którą mieszkam. Doskonale znam topografię Warszawy, dlatego interesuje mnie praca kuriera. Nikt tak dobrze nie porusza się komunikacją miejską jak ja.

Magdalena Rogala

Mam na imię Magda i mieszkam w Warszawie z rodzicami i rodzeństwem. Bardzo lubię zwierzęta. Mam psa, z którym często spaceruję. Jestem dużą pomocą dla mamy w kuchni. Dużo potrafię zrobić i bardzo szybko się uczę od mamy. Jestem bardzo wrażliwa i opiekuńcza. Pomagam seniorom i osobom, które mają problemy z poruszaniem się. Chciałabym pracować jako pomoc kuchni albo wykonywać prace porządkowe, ponieważ jestem bardzo dokładna.

Małgorzata Halkiewicz

Wolny czas spędzam na pisaniu opowiadań. Interesuję się również florystyką. Miałam okazję brać udział w miesięcznym kursie florystycznym. Poznałam różne techniki układania bukietów i wiązanek z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Jestem osobą towarzyską, dlatego lubię spotykać się z przyjaciółmi. Jestem uczestniczką Stowarzyszenia Otwarte Drzwi od 2011 r. Brałam udział w różnego typu pracowniach: komputerowej, umiejętności życiowych i ceramicznej. Moją ulubioną pracownią była komputerowa. Aktualnie szukam pracy. Jestem otwarta na różnego typu zajęcia.

Agnieszka Kozakiewicz

Nazywam się Agnieszka Kozakiewicz. Swój czas wolny lubię spędzać z przyjaciółmi. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi. W wolnych chwilach oglądam filmy, z dużą przyjemnością rozwiązuję krzyżówki i słucham muzyki. Moją mocną stroną jest otwartość na ludzi, komunikatywność i zaradność społeczna. Mam doświadczenie kilkunastu lat w różnorodnej pracy. Jestem osobą zdecydowaną i zdeterminowaną do podjęcia aktywności zawodowej. Interesuje mnie podjęcie zatrudnienia, w którym będę mogła w pełni wykorzystać swój potencjał oraz swoje kompetencje zarówno społeczne, jak i zawodowe.

Mikołaj Sokulski

Nazywam się Mikołaj Sokulski, mam 21 lat i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od marca 2015 jestem związany z Ośrodkiem Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY. W tym samym roku brałem udział w kursie zawodowym organizowanym w ramach Projektu „Integracja dla samodzielności” o profilu: Barista. Z powodzeniem zakończyłem również praktyki zawodowe w Szkole Podstawowej – Akademia Dobrej Edukacji na stanowisku: Portier. Moje zainteresowania to głównie słuchanie muzyki współczesnej, czytanie książek o tematyce fantasy i gry komputerowe. Moje mocne strony to przede wszystkim punktualność, uczciwość i prawdomówność. Kiedy myślę o swojej pracy w przyszłości, widzę siebie jako część większego zespołu, a także jako wsparcie dla osób z większymi trudnościami niż moje. Jeśli chodzi o moje słabsze strony, to jest to na pewno liczenie pieniędzy i poruszanie się komunikacją miejską na nieznanych trasach. Jednak to drugie po kilkukrotnym przejechaniu trasy przestaje być problemem. Jestem gotowy podjąć pracę w pełnym wymiarze godzinowym. Chętnie widziałbym się na stanowisku pomocniczym w kuchni, a także jako tester gier komputerowych lub pracownik w schronisku dla zwierząt.

Joanna Michałowska

Nazywam się Joanna Michałowska i mam 34 lata. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy zawodowej na stanowisku porządkowym, a także pracowałam jako opiekunka. Do moim obowiązków należała opieka nad osobami starszymi, pomoc w pracach domowych oraz wsparcie przy drobnych pracach codziennych. Moimi mocnymi stronami w pracy jest dokładność, obowiązkowość, umiejętność pracy w grupie. Gdy ktoś poprosi mnie o pomoc, bardzo chętnie udzielam mu tej pomocy. Praca jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ poza zarobkami, daje mi możliwość poznawania nowych ludzi, a także stale uczy czegoś nowego. W wolnej chwili lubię chodzić na spacery i słuchać muzyki. W przyszłości chciałabym podjąć zatrudnienie na stanowisku porządkowym lub opiekuńczym, aby móc pomagać innym.

Anna Stefańska

Urodziłam się w Warszawie 14 maja 1979 r.​ ​W 1999 r. ukończyłam Niepubliczną Szkołę Zawodową Zakładu Doskonalenia w Warszawie o trzyletnim okresie nauczania (w zawodzie fryzjer). Następnie kontynuowałam naukę w Niepublicznym Technikum Wieczorowym Zakładu Doskonalenia w Warszawie, uzyskując w 2002 r. dyplom technika usług fryzjerskich. Niestety z przyczyn zdrowotnych nie udało mi się podjąć zatrudnienia w wyuczonym zawodzie. Do roku 2012 pracowałam jedynie dorywczo, m.in. „na zmywaku” na Korsyce w Ośrodku Polskiej Misji Katolickiej we Francji, a najdłużej jako goniec na Uniwersytecie Warszawskim. W czerwcu 2012 r. podjęłam pracę w Stowarzyszeniu „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON” i aktualnie kontynuuję ją w sp. z o.o. EKON PRACA na stanowisku pracownika ochrony środowiska. Jestem obowiązkowa, cenię pracę, wywiązuję się sumiennie z powierzonych zadań, według opinii innych jestem koleżeńska i posiadam dużą kulturę osobistą.​ ​Interesuję się medycyną i mam dość dużą wiedzę z tej dziedziny, ponieważ czytam sporo książek i prasę medyczną, poza tym lubię ceramikę (m.in. kilka lat uczęszczałam na zajęcia z ceramiki w Praskim Domu Kultury i w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi, ukończyłam kurs kwalifikacyjny „Ceramika I stopnia z elementami filcu”), sporo czasu poświęcam również fotografii (m.in. uczestniczyłam w zajęciach z fotografii w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi. Kilka moich zdjęć było drukowanych w prasie i w książkach, aktualnie zbieram zdjęcia do wystawy fotograficznej poświęconej dzielnicy Praga, gdzie mieszkam.

Natalia Bartczak

Nazywam się Natalia Bartczak, mam 21 lat i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od marca 2014 jestem związana z Ośrodkiem Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY. W 2010 r. brałam udział w kursie kulinarnym „Gastronomia”, a w roku 2014 z wyróżnieniem ukończyłam kurs „Profesjonalnego utrzymania czystości” organizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego. Moje zainteresowania to głównie słuchanie muzyki, czytanie książek oraz chodzenie do kina i teatru. Moje mocne strony to przede wszystkim dokładność i precyzja. Kiedy mam do wykonania jakąś pracę zawsze daję z siebie wszystko. Najlepiej czuję się w pracach porządkowych, gdy nie muszę pracować pod presją czasu. Jeśli chodzi o moje słabsze strony, to jest to na pewno liczenie pieniędzy i prace manualne, gorzej czuję się również przy obróbce warzyw w kuchni i w pracach, które wymagają szybkości. Jestem gotowa podjąć pracę na pół etatu. Chętnie widziałabym się na stanowisku pomocniczym przy pracach porządkowych.

Marek Niski

Nazywam się Marek Niski, mam 30 lat i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od 2009 jestem związany ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi. W 2011 r. brałem udział w kursie z zakresu edukacji ekonomicznej, w ramach projektu Integracja dla samodzielności. Ukończyłem również kurs patchwork organizowany przez Ośrodek Szkoleniowy w Łucznicy. Moje zainteresowania to głównie słuchanie muzyki, granie w kręgle i pływanie. Moje mocne strony to przede wszystkim dokładność i precyzja. Jestem samodzielny, dzięki czemu nie potrzebuję jakiegoś określonego nadzoru. Najlepiej czuję się w pracach porządkowych, a także w przy prostych czynnościach kulinarnych. Jeśli chodzi o moje słabsze strony, to największe trudności sprawia mi pisanie i czytanie. Jestem gotów podjąć pracę na pół etatu. Chętnie widziałabym się na stanowisku pomocniczym przy pracach porządkowych lub w kulinariach.

Łukasz Andrzejewski

Nazywam się Łukasz Andrzejewski. mam 33 lat i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Od 2013 jestem związany z Ośrodkiem Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY. W tym samym roku wziąłem udział w kursie kulinarnym organizowanym przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie, po zakończeniu, którego rozpocząłem trwający 3 miesiące płatny staż w Hotelu De Silva w Pruszkowie. Moje zainteresowania to przede wszystkim gotowanie i dyskusje na różne tematy. Lubię poznawać nowe rzeczy i spędzać czas z ludźmi. Moje mocne strony to przede wszystkim duża wiedza i otwartość na ludzi. Zdecydowanie najsłabiej czuję się w pracach, które mają jednolity i jednostajny charakter, a także w takich, które wymagają dużo skupienia. Na ten moment jestem zdecydowany podjąć pracę na pół etatu. Chętnie widziałbym się na stanowisku dystrybutora ulotek lub pomocnika w kuchni, przy prostych czynnościach kulinarnych.

Anna Bielińska

Nazywam się Anna Bielińska. Jestem osobą w średnim wieku. Cenię w sobie wrażliwość i punktualność. Przywiązuję dużą wagę do dbałości o swój wygląd zewnętrzny oraz estetykę i porządek otoczenia. Wolny czas najchętniej spędzam ze swoją ośmioletnią córką obcując z naturą. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na wielu stanowiskach – między innymi jako ciastkarz, referent ds. fakturowania i akwizycji czy operator urządzeń płaskich. Po urodzeniu córki, ze względu na konieczność sprawowania opieki nad nią, podejmowałam tylko dorywcze prace jako osoba sprzątająca. Aktualnie córka jest w wieku szkolnym, a ja jestem bardziej dyspozycyjna. Chciałabym znowu się rozwijać i jestem gotowa na podejmowanie nowych wyzwań. Dobrze czułabym się w pracy, gdzie panowałby spokój i przyjazna atmosfera.