Jutro pełne dobrych nadziei

Jutro w Galerii Apteka Sztuki pracodawcy spotkają się z gotowymi do pracy kandydatami projektu Giełda Mocy. Zespół pracujący przy projekcie od kilku miesięcy robił wszystko, aby tegoroczna edycja przyniosła rezultaty co najmniej równe tym z roku poprzedniego, a wszystko wskazuje na to, że możemy spodziewać się nawet więcej.

Projekt przede wszystkim promuje zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami, zwraca się do pracodawców uświadamiając im korzyści płynące ze współpracy z trenerami pracy, stara się wpłynąć na zmianę społeczną, dzięki której zatrudnienie osób z orzeczeniem mogłoby znacząco wzrosnąć.

Cel ten popierają partnerzy projektu, jego patroni, na czele z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych.

Jutrzejsze spotkanie poprowadzi dziennikarz i prezenter telewizyjny Maciej Orłoś. Uczestnicy wydarzenia zapoznają się z przykładami zatrudnienia wspomaganego, wezmą udział w panelu dyskusyjnym – rozmowie przedstawicieli firm i instytucji praktykujących lub propagujących zatrudnienie wspomagane, obejrzą wideo cv kandydatów oraz – co najważniejsze – spotkają się z kandydatami, którzy osobiście będą przekonywać o własnych walorach zawodowych.

Materiały szkoleniowe i promocyjne - prawie gotowe na jutro
Materiały szkoleniowe i promocyjne – prawie gotowe na jutro

 

Wydarzenie Giełda Mocy – targi pracy osób z niepełnosprawnościami:
miejsce: Galeria Apteka Sztuki ZAZ, al. Wyzwolenia 3/5, Warszawa
data i godzina: 28 października 2015, godz. 10:00