WEŹ UDZIAŁ W GIEŁDZIE MOCY

Giełda Mocy to wydarzenie adresowane głównie do pracodawców, członków działów HR i CSR, przedstawicieli instytucji publicznych oraz reprezentantów organizacji pozarządowych. Już teraz można określić je jako bezprecedensowe i wyznaczające nowe kierunki w działaniu. Nowatorska formuła tego wydarzenia promuje zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy, zwraca uwagę na osobę trenera pracy i odpowiada na pytanie jak skutecznie zatrudniać osoby z niepełnosprawnością.

Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, organizacja, która od ponad 20 lat zajmuje się kompleksowym wsparciem na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Partnerami tegorocznej Giełdy Mocy są m.in.:Fundacja SUEZ Jesteśmy z Tobą, Develey Polska, PGE Narodowy oraz Sodexo Polska.

Hasło Zauważ – Zatrudnij – Zyskaj, już po raz kolejny przyświeca Giełdzie Mocy, stanowiąc skuteczne przesłanie dla pracodawców. Pojawi się również przestrzeń, w której pracodawcy z doświadczeniem w tym zakresie będą mogli opowiedzieć i zachęcić do eksploracji tych obszarów przedstawicielom firm zainteresowanych tą tematyką, z wykorzystaniem form wykładowych i warsztatowych. Pracodawcy będą mieli też okazję spotkać kandydatów z niepełnosprawnościami oraz sztab specjalistów z zakresu zatrudnienia wspomaganego – w tym trenerów pracy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia: pani Paulina Sontowska, e-mail: p.sontowska@otwartedrzwi.pl, tel. kom. 519 133 011.: p.sontowska@otwartedrzwi.pl / 502 866 653