Startujemy po raz szósty!

Właśnie rozpoczęliśmy przygotowania do szóstej już edycji projektu Giełda Mocy. Tak samo jak przed rokiem zależy nam na jeszcze lepszym przygotowaniu wszystkiego, zatrudnieniu większej ilości kandydatów, jeszcze lepszych relacjach z firmami i przedsiębiorstwami.

Korzystamy z doświadczeń poprzednich edycji, ponieważ dorobek osób pracujących w projekcie nie może być tak po prostu wykreślony – jest on czymś, do czego można się odwoływać, na czym można budować coraz to skuteczniejsze i przekonujące podejścia do zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. Doświadczenie gromadzone od lat w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi to nasz największy kapitał, który pozwala działać w sposób celowy i efektywny.

A teraz prosimy o uwagę. Mimo, że przygotowania są na wstępnych etapach – znamy już datę i miejsce finału projektu. Zatem już teraz zapraszamy wszystkich pracodawców posiadających wiedzę i praktykę w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, a także przedstawicieli tych firm, które dopiero uczą się korzyści z tego wynikających – do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego w dniu 19 października.

To chyba ma się na myśli mówiąc o „dobrym rozpoczęciu” i „dobrej kontynuacji”.

Giełda Mocy w BUW
Finał Giełdy Mocy 2016 odbędzie się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego