Już niebawem VII edycja „Giełdy Mocy”!

Zapraszamy do udziału w VII edycji “Giełdy Mocy” – wydarzenia promującego zatrudnienie wspomagane osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy w środowisku biznesowym i instytucjonalnym.

Data: 29 listopada 2017 roku w godzinach 9:30 – 14:30
Miejsce: PGE Narodowym, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie
Prowadzący: Maciej Orłoś

Prosimy o zadeklarowanie chęci wzięcia udziału w wydarzeniu poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej. Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zakres udziału w wydarzeniu: (wymagane)

Chcę wziąć udział tylko w części konferencyjnej.Chcę wziąć udział w obu częściach - konferencyjnej i warsztatowej.

Decydując się na udział w warsztatach prosimy o wybór jednego obszaru tematycznego (wymagane)

Wdrażanie procedury zatrudnienia wspomaganego w firmie.Budowanie partnerskiej współpracy pomiędzy organizacją pozarządową realizującą model zatrudnienia wspomaganego a pracodawcą.Rozwiązywanie trudności i konfliktów w środowisku zawodowym z udziałem trenera pracy.


Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia oraz informacje dotyczące zakwalifikowania się na wybrany warsztat, otrzymają Państwo drogą mailową. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia: pani Paulina Sontowska, e-mail: p.sontowska@otwartedrzwi.pl, tel. kom. 519 133 011.

Zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących VII edycji “Giełdy Mocy” na naszym FACEBOOK. Na bieżąco będziemy też informować o wszystkim na stronie wydarzenia: link do fb wydarzenia.