Anna Chmielak mówi Wam, że można!

Nazywam się Ania Chmielak. Jestem uczestniczką ośrodka Partnerzy prowadzonego przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi. Pracę w kawiarni Starbucks rozpoczęłam w czerwcu i pracuję tam do dnia dzisiejszego. Sama praca idzie mi całkiem dobrze. Do moich obowiązków należy: sprzątanie lobby, czyli głównie zbieranie naczyń ze stolików i dbanie o porządek na sali, a także w toaletach.

W mojej pracy poznałam wiele fajnych i sympatycznych osób. W lipcu odbyło się spotkanie pracownicze, na polanie w parku, w którym wzięłam udział. To była świetna okazja, żeby lepiej się poznać.

Moja kariera zawodowa to całkiem ciekawa historia. Tak naprawdę, to pracę wychodziłam sobie sama. Zrobiłam pierwszy krok i podczas wizyty u mojej koleżanki Oli, porozmawiałam z menedżerką o swojej gotowości i chęci do spróbowania swoich sił w kawiarni. W dalszej części procesu rekrutacyjnego wspierał mnie mój trener pracy ze Stowarzyszenia, Pan Kamil Sontowski.

Jestem z siebie dumna, że wszystko się udało, że mogę tu pracować i że sobie dobrze radzę z powierzonymi obowiązkami. Jestem punktualna, nie spóźniam się do pracy i wykonuje wszystkie polecenia najlepiej jak potrafię.

Ania Chmielak
Starbucks Nowy Świat